nr 1217 8039
Jerzy Potrzebowski (1921-1974), Droska. Signerad. Olja på duk, 60x48 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
3.000 kr |
| Såld: |
2.600 kr |
måndag 19 november 2018 kl 19:53:47
| Tid |
Kund |
Bud |
19/11 19:48:47